ZPUH BOBEK

Szczegóły projektu

Przeznaczenie obiektu: Hala produkcyjna z suwnicą

Branża: Obróbka skrawaniem
Powierzchnia: 900 m2


 • Doradztwo
 • Projekty wykonawcze
 • Optymalizacja projektu
 • Produkcja i montaż konstrukcji stalowej
 • Obudowa dachu i ścian
 • Montaż stolarki i obróbek blacharskich

Galeria realizacji

  Opis realizacji projektu budowy

  Z Firmą ZPUH BOBEK działającą na rynku od 1987 roku i specjalizującą się w obróbce skrawaniem nawiązaliśmy współpracę dzięki wcześniejszej współpracy przy innym projekcie i bardzo dobrych relacjach, jakie po nim pozostały.

  Tym razem zadaniem była budowa hali produkcyjnej z suwnicą na działce w Radziszowie. Inwestor z doświadczeniem w budowie hali zdecydował się na zakres prac, w którym pozostawił po swojej stronie prace ziemne i fundamentowe oraz dostawę suwnicy i prace instalacyjne. Po stornie STALION pozostało przygotowanie projektów wykonawczych fundamentów i konstrukcji, produkcja, dostawa i montaż konstrukcji oraz obudowa hali w systemie płyt warstwowych wraz z montażem stolarki i ślusarki. Dodatkowymi wymaganiami było dostosowanie konstrukcji do klasy pożarowej obiektu przy równoczesnej optymalizacji rozwiązań do wymagań suwnicy pracującej w całej hali.

  Dzięki takiemu kształtowi współpracy osiągnęliśmy wyraźne oszczędności finansowe wynikające z minimalizacji pracy podwykonawców, a równocześnie jako STALION odpowiadaliśmy za obliczenia statyczne i poprawne dobranie rozwiązań. Budowa zakończyła się w terminie a hala jest już drugą w okolicy wybudowaną przez naszą firmę.

  Doradzamy jako partner biznesowy.
  Udana realizacja inwestycji to obustronny sukces.

  Copyright © Stalion 2024

  Projekt i realizacja sideline.pl