O firmie

O firmie - Nasza firma

Jesteśmy firmą rodzinną. Stalion powstał jako naturalna konsekwencja wieloletniej działalności na polskim i europejskim rynku. Jako producent konstrukcji stalowych z 25 letnim doświadczeniem w realizacji inwestycji, połączyliśmy nowoczesną wizję firmy skierowanej na klienta, z tradycyjnym kształtem przedsiębiorstwa produkcyjnego.

Funkcjonowanie w takim modelu umożliwia nam oferowanie usług dużo bardziej indywidualnych, dopasowanych w pierwszej kolejności do potrzeb inwestorów. To sprawia, że jesteśmy godnym zaufania partnerem w inwestycjach budowlanych.

Nasze realizacje to zarówno niewielkie obiekty spełniające potrzeby małych i średnich przedsiębiorców, jak i duże magazyny i zakłady produkcyjne. Dzięki własnej wytwórni i zatrudnionym specjalistom jesteśmy w stanie realizować nawet najbardziej ambitne projekty.

Dlaczego Stalion?

Współpraca z naszą Firmą to gwarancja najwyższych kompetencji.

Doświadczenie

To najważniejszy element naszej oferty. 25 lat i ponad 125 wzniesionych obiektów to nieocenione źródło doświadczenia, z którego korzysta każdy nasz klient. To właśnie wiedza wyniesiona z lat spędzonych na budowach hal i biurowców pozwala nam odpowiedzialnie podchodzić do realizowanych inwestycji i gwarantować jakość.

Partnerstwo

Jako firma rodzinna o ugruntowanej pozycji na rynku, chcemy być dla każdego inwestora przede wszystkim partnerem w realizacji inwestycji. Elastyczność i bliskość kadry zarządzającej sprawia, że nie ma problemów, których wspólnie nie rozwiążemy. Rozmowa i komunikacja na każdym etapie negocjacji i realizacji są gwarantami spokojnej współpracy.

Gwarancja jakości

Nasze konstrukcje wykonujemy ze stali o podwyższonej wytrzymałości, a poszczególne elementy obiektu zostały wyselekcjonowane przez lata testów, dzięki opiniom zebranym od klientów.Kluczową rolę odgrywa posiadanie kontroli nad etapem projektowym, procesem produkcji i montażem obiektu na placu budowy. Te kwestie w całości realizujemy własnymi siłami.

Terminowość

Termin realizacji inwestycji to bardzo często kluczowy składnik oferty. Gwarantowanie go to nasza podstawowa zasada. Najważniejsze części realizowanych projektów pozostają wewnątrz firmy, co daje olbrzymią elastyczność i możliwość reakcji. Bardzo powszechny na rynku model wykorzystywania wyłącznie podwykonawców to dużo większe ryzyko niedotrzymania ustalonego terminu.

25 lat doświadczenia

ponad 125

WYNIESIONE HALE

ponad 240

PROJEKTÓW

ponad 150000

WYNIESIONYCH HAL

ponad 5000000

WYPRODUKOWANEJ KONSTRUKCJI

Doradzamy jako partner biznesowy.
Udana realizacja inwestycji to obustronny sukces.

Copyright © Stalion 2024

Projekt i realizacja sideline.pl