SEGO

Szczegóły projektu


Galeria realizacji

  Opis realizacji projektu budowy

  Spółka SEGO to zakład przerobu odpadów komunalnych działający od 2002 roku w Rybniku. Firma dynamicznie się rozwija zwiększając roczny przerób i unowocześniając proces segregacji ze szczególnym naciskiem na ekologię. W 2020 roku firma stanęła przed potrzebą dostosowania swoich instalacji do najnowszych przepisów, które narzucały przykrycie linii sortujących szczelnymi halami.

  Najważniejszym aspektem budowy było utrzymanie płynnego funkcjonowania zakładu obsługującego 7 dni w tygodniu ruch śmieciarek i pracujące linie sortujące. Rozwijająca się organicznie od 20 lat firma o takim profilu działalności stawia przed wykonawcą hal bardzo trudne zadanie. Dostosowanie nowego budynku do istniejących linii sortowniczych przy równoczesnym zminimalizowaniu ingerencji w infrastrukturę i umożliwieniu pracy było zadaniem wymagającym ścisłej współpracy Inwestora z nami jako generalnymi wykonawcami. Zaprojektowaliśmy posadowienie minimalizujące wykucia w istniejących betonowych placach, rozstaw słupów omijający urządzenia i sieci funkcjonujące na terenie sortowni.

  W efekcie powstały dwie hale o łącznej powierzchni 1800 m2 wpasowane między istniejące budynki i zabudowujące funkcjonujące linie sortownicze.

  Doradzamy jako partner biznesowy.
  Udana realizacja inwestycji to obustronny sukces.

  Copyright © Stalion 2024

  Projekt i realizacja sideline.pl